własne kategorie w PanuParagonie

Własne kategorie wydatków – długo wyczekiwana nowość!

Nadszedł dzień, na który czekało wielu użytkowników PanaParagona! Po długich tygodniach pracy i wielu testach wreszcie możemy ogłosić, że własne kategorie wydatków są już dostępne w naszej aplikacji. Pytania o tę funkcję otrzymywaliśmy niemal codziennie. Nie nadwyrężamy więc już Waszej cierpliwości i spieszymy z krótkim wyjaśnieniem, jak z nich korzystać. Gotowi?

Dodawanie własnych kategorii

Własne kategorie wydatków możesz tworzyć podczas dodawania nowego paragonu, jak również w czasie edycji tych, które są już zapisane na Twoim koncie. Wystarczy, że w polu „Moje kategorie” klikniesz znak „+” i wpiszesz nazwę kategorii, którą chcesz utworzyć. Aby przypisać do paragonu interesujące Cię kategorie, zaznacz je na liście tych już utworzonych. Pamiętaj, że możesz wybrać więcej niż jedną kategorię.

Nazwy Twoich kategorii mogą zawierać litery, cyfry, znaki specjalne, a także… emotikony! 😀

własne kategorie - dodawanie paragonu
Dodawanie własnych kategorii – widok na Android

Dla wszystkich użytkowników, którzy do tej pory tworzyli własne kategorie za pomocą hashtagów (#), mamy dobrą wiadomość – hastagi automatycznie zamienią się na własne kategorie.

Sprawdzanie statystyk

Aby sprawdzić, ile i na co wydajesz, przejdź do sekcji „Statystyki” i kliknij w ikonę widoczną w prawym, górnym rogu. Wtedy na wykresie oraz na liście pod wykresem pojawią się tylko te wydatki, którym przypisane zostały własne kategorie. Możesz je segregować tak, jak dotychczas, czyli według daty zakupu oraz kategorii wydatku.

własne kategorie - sprawdzanie statystyk wydatków
Sprawdzanie statystyk wydatków, do których przypisane zostały własne kategorie – widok na Android

Statystyki wydatków oznaczonych własnymi kategoriami są dostępne po postawieniu dowolnej kawy. O tym, jak to zrobić, przeczytasz w tym artykule.

Wsparcie PanaParagona to niewielki, jednorazowy koszt (mała kawa – 4,99 zł, średnia kawa – 13,99 zł, duża kawa – 23,99 zł), dzięki któremu w pełni wykorzystasz potencjał aplikacji i pomożesz nam ją rozwijać.

Kwestie techniczne

Jeśli jeszcze nie widzisz u siebie możliwości dodawania własnych kategorii, zaktualizuj aplikację. W tym celu otwórz Google Play, App Store lub Huawei App Gallery na swoim telefonie, wpisz w wyszukiwarkę hasło „PanParagon”, otwórz stronę naszej aplikacji i potwierdź jej aktualizację.

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji