6 funkcji PanaParagona

PanParagon – 6 funkcji, o których nie miałeś pojęcia

PanParagon to popularna w Polsce i za granicą darmowa aplikacja zakupowa. Pobrało ją już ponad 350 tysięcy osób! Większość z Was używa jej głównie do przechowywania paragonów – tak zarchiwizowane dowody zakupu nie blakną i nie gubią się – dzięki czemu nie masz problemu z reklamacją, zwrotem, czy gwarancją. Nie każdy jednak wie, że PanParagon to szereg innych, bardzo przydatnych funkcji. Zacznijmy od początku.

1. Przechowywanie kart lojalnościowych

Już nie musisz mieć portfela wypchanego różnymi kartami lojalnościowymi. Wystarczy raz wprowadzić je do aplikacji i masz wszystkie karty zawsze pod ręką. Znasz to uczucie nerwowego szukania w portfelu odpowiedniej karty, gdy za plecami kolejka pochrząkuje zniecierpliwiona? Tu sprawa jest prosta. Otwierasz aplikację, okazujesz wybraną kartę sprzedawcy, by ten zeskanował kod i… gotowe!

PanParagon: Karty lojalnościowe - widok na Android
Karty lojalnościowe – widok na Android

2. Kontrola wydatków

Wielu użytkowników wprowadza do aplikacji PanParagon każdy dowód zakupu. System automatycznie sczytuje dane: datę zakupu, sklep, cenę i kategorię. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili sprawdzić, na co wydajesz najwięcej i gdzie uciekają Twoje pieniądze. Chcesz dodać swoją kategorię? Użyj hasztaga w nazwie produktu! Istnieje możliwość eksportowania statystyk do pliku kalkulacyjnego, i tworzenia statystyk z wykorzystaniem hasztagów, jeśli postawisz nam kawę… ale o tym za chwilę.

PanParagon: kontrola wydatków - widok na Android
kontrola wydatków – widok na Android

3. Kupony i gazetki promocyjne

Korzystając z darmowej aplikacji PanParagon, masz dostęp do kuponów rabatowych i gazetek promocyjnych w najpopularniejszych sklepach! Zniżki sięgają czasem nawet 70%. Aż grzech nie wykorzystać takiej okazji!

PanParagon: Kupony i gazetki - widok na Android
Kupony i gazetki – widok na Android

4. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

Czy wiesz, że telefony komórkowe są jednym z najczęściej gubionych, kradzionych lub niszczonych sprzętów elektronicznych? Zarówno nowo zakupiony telefon, jak i inne tego typu sprzęty, możesz ubezpieczyć w PanuParagonie zaledwie kilkoma kliknięciami. I to na bardzo korzystnych warunkach!

PanParagon: Ubezpieczenie sprzętu - widok na Android
Ubezpieczenie sprzętu – widok na Android

5. Porównaj się z innymi

Chcesz sprawdzić ile wydają osoby tej samej płci i w podobnym wieku co Ty? Nic prostszego! To również sprawdzisz w aplikacji PanParagon. Jeśli następnym razem ktoś zarzuci Ci, że za dużo wydajesz, będziesz mieć namacalny dowód, że niekoniecznie jest to zgodne z prawdą.

Porównaj się z innymi - widok na Android
Porównaj się z innymi – widok na Android

6. Postaw nam kawę

Aplikacja PanParagon jest darmowa. Cały zespół programistów pracuje nad tym, by była dla Ciebie jak najbardziej użyteczna i przydatna. Doceniacie to nie tylko fantastycznymi ocenami i opiniami! W aplikacji istnieje możliwość postawienia kawy programistom. Jeśli korzystasz z PanaParagona, jeśli ta aplikacja jest dla Ciebie użyteczna, w ten właśnie sposób możesz podziękować za ich pracę. Ale to nie wszystko! Jeśli postawisz kawę, uzyskasz dostęp do funkcji PREMIUM. Będziesz mógł tworzyć statystyki przy użyciu hasztagów oraz eksportować statystyki do pliku CSV, który będziesz mógł następnie odczytać i edytować w programie EXCEL.

Postaw nam kawę - widok na Android
Postaw nam kawę – widok na Android

Aplikacja PanParagon nieustannie się rozwija i rozbudowuje. W najbliższym czasie znów planujemy dla Was pewną niespodziankę, z której na pewno się ucieszycie! Zostańcie z nami by nie przegapić żadnej nowej funkcji!

Przeczytaj

  • 200 mld złotych na inwestycje energetyczne w Polsce 

    200 mld złotych na inwestycje energetyczne w Polsce 

  • Ceny truskawek i nowalijek w 2024. Czy jest taniej niż w zeszłym roku? 

    Ceny truskawek i nowalijek w 2024. Czy jest taniej niż w zeszłym roku? 

  • Żabka na stacji paliw – nowy gracz na polskim rynku? 

    Żabka na stacji paliw – nowy gracz na polskim rynku? 

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji