paragony poMocy

Dodawaj paragony i wspieraj zbiórki z Siepomaga.pl. Druga edycja akcji “Paragony poMocy” już od 1 czerwca 2024!  

Trzy miesiące akcji “Paragony poMocy” dobiegły końca. W jej ramach za dodawanie paragonów do aplikacji PanParagon przekazujemy pieniądze na wskazane przez użytkowników zbiórki opublikowane na Siepomaga.pl. Wasze ogromne zaangażowanie pokazało nam jak niezwykle ważna i potrzebna jest ta inicjatywa. W tym czasie przeznaczyliśmy prawie 100 000 zł na cele charytatywne! To jednak nie koniec dobrych wieści. Od 1 czerwca 2024 ruszamy z drugą edycją akcji “Paragony poMocy”. Jednocześnie uzupełniliśmy i nieco zmodyfikowaliśmy poprzedni regulamin, więc jeśli chcesz wziąć udział kolejnej odsłonie, to koniecznie się z nim zapoznaj REGULAMIN II EDYCJA PARAGONY POMOCY

“Paragony poMocy” – dodawaj dowody zakupu i ratuj czyjeś zdrowie lub życie! 

Mechanizm dodawania paragonów do konkretnych zbiórek nie uległ zmianie i działa tak samo jak w poprzednich miesiącach. Wystarczy kliknąć w baner „Paragony poMocy” na ekranie startowym aplikacji, a następnie skopiować link do dowolnej zbiórki (z wyłączeniem subkont oraz profili na Siepomaga.pl). To wszystko! Od tego momentu każdy dodany paragon automatycznie wspiera potrzebujących. 

Poniżej znajduje się instrukcja graficzna, jak to zrobić: 

Paragony poMocy jak dodać zbiórkę

Jeśli chcesz zmienić zbiórkę, po wklejeniu i zatwierdzeniu kolejnego linku, pieniądze będą się zliczały do nowej składki. 

30 000 zł miesięcznie do podziału na wszystkie zbiórki i premia dla najbardziej aktywnych! 

Pierwsze trzy miesiące akcji pokazały nam, jak ważne jest wsparcie tych, którzy walczą o zdrowie lub życie swoje lub swoich najbliższych. Nie możemy przejść obok Was obojętnie. W związku z tym, od 1 czerwca już na stałe zwiększyliśmy 6-krotnie ustalony w pierwotnym regulaminie limit.  

Od 1 czerwca, w każdym miesiącu przekażemy do 30 000 zł do podziału na wszystkie zbiórki dodane do naszej aplikacji!  

Co więcej, będziemy premiować zbiórki, w które zaangażowana jest największa liczba osób. Mianowicie, na trzy zbiórki z danego miesiąca, przy których odnotujemy wprowadzanie paragonów za pomocą największej liczby urządzeń, przekażemy dodatkowe 3 000 zł (po 1 000 zł na rzecz każdej z tych trzech zbiórek).  

Pozostałe 27 000 zł z budżetu akcji zostanie podzielone proporcjonalnie do liczby dodanych paragonów, pomiędzy wszystkie zbiórki. O podziale środków nie decyduje pierwszeństwo wprowadzania paragonów. 

Po zakończonym miesiącu nasz system zlicza paragony przypisane do konkretnych zbiórek. Darowiznę wraz z listą składek i przypisanych do nich kwot przekazujemy do Fundacji do 15-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu rozliczeniowym (np. do 15 lipca za paragony dodane w czerwcu). Następnie Siepomaga.pl rozdysponuje środki na poszczególne zbiórki. Wpłaty na konta składek będą oznaczone tytułem “PanParagon”.  

O czym jeszcze warto wiedzieć? Poniżej znajdziecie pozostałe zasady naszej akcji.  

Główne założenia drugiej edycji akcji “Paragony poMocy” 

Druga edycja akcji “Paragony poMocy” rozpoczyna się 1 czerwca 2024 r. Chcemy jak najdłużej kontynuować tę inicjatywę i pomóc jak największej liczbie osób, dlatego nie określamy konkretnego dnia jej zakończenia. O ewentualnym odwołaniu akcji będziemy informować z wyprzedzeniem na naszej stronie i w aplikacji PanParagon.  

Aby uzyskać wpłatę na wybrany cel należy dodać minimum 100 paragonów na jedną zbiórkę (łącznie przez wszystkie osoby zaangażowane w daną składkę). 

Co ważne, jeden paragon zaliczany jest do jednej zbiórki (zdublowane paragony nie będą brane pod uwagę). Za prawidłowo dodane, uznajemy czytelne paragony oraz e-paragony za zakupy dokonane stacjonarnie lub online na terenie Polski. W danym miesiącu uwzględniamy paragony z datą zakupu z bieżącego miesiąca (tj. paragony dodawane na rzecz danej zbiórki np. w czerwcu 2024 r. muszą pochodzić z okresu 1-30.06.2024 r.). 

Dodając link zbiórki do aplikacji upewnij się, że wygląda on tak samo, jak na stronie Siepomaga.pl. Jak uzyskać „czysty” link bez dodatkowych znaków? Wystarczy, że wejdziesz na stronę siepomaga.pl, odszukasz i klikniesz w interesującą Cię zbiórkę, skopiujesz link i dodasz go do aplikacji PanParagon. Zbiórki z mailingu czy portali społecznościowych zawierają często dodatkowe znaki w adresie URL, a to może utrudniać nam przypisanie paragonów do konkretnej osoby. Oto przykład jak powinien wyglądać link: https://www.siepomaga.pl/imie-nazwisko lub https://www.siepomaga.pl/nazwazbiorki  

Regulamin drugiej edycji akcji „Paragony poMocy” znajdziesz TUTAJ  

FAQ – najczęściej zadawane pytania  

Masz dodatkowe pytania dotyczące akcji “Paragony poMocy”? Poniżej znajdziesz listę odpowiedzi na najpopularniejsze zapytania:  

Tak! Wystarczy, że wkleisz nowy link w kafelku Siepomaga.pl. Od tego momentu naliczają się paragony do kolejnej zbiórki. Pamiętaj, że jedna zbiórka powinna odnotować min. 100 paragonów (łącznie), żeby otrzymać wpłatę. 

Do zbiórek zaliczamy czytelne, aktualne (z bieżącego miesiąca) paragony i e-paragony pochodzące z Polski. Pod uwagę bierzemy paragony za zakupy stacjonarne i online.  

Udział w akcji może wziąć każda zbiórka opublikowana i zweryfikowana przez Fundację Siepomaga.pl, z wyłączeniem subkont i profili.

Po zakończeniu każdego miesiąca podliczamy paragony biorące udział w akcji i do 15-go dnia miesiąca kalendarzowego przekazujemy darowiznę (wraz z listą zbiórek) do Fundacji Siepomaga.pl. Po otrzymaniu pieniędzy Fundacja dokonuje przelewów na wybrane przez użytkowników zbiórki.

Budżet z danego miesiąca (30 000 zł) rozdzielany jest proporcjonalnie do liczby dodanych paragonów na poszczególne zbiórki. Im więcej paragonów jest przypisanych do danej składki, tym większa kwota zostanie przelana. Co więcej, będziemy premiować zbiórki, w które zaangażowana jest największa liczba osób. Mianowicie, na trzy zbiórki z danego miesiąca, przy których odnotujemy wprowadzanie paragonów za pomocą największej liczby urządzeń przekażemy dodatkowe 3 000 zł (po 1 000 zł na rzecz każdej z tych trzech zbiórek). Pozostałe 27 000 zł z budżetu akcji zostanie podzielone proporcjonalnie do liczby dodanych paragonów, pomiędzy wszystkie zbiórki. 

Chcemy pomóc jak największej liczbie osób, dlatego nie określamy dokładnego terminu zakończenia akcji. O jej odwołaniu poinformujemy z miesięcznym wyprzedzeniem.  

Wejdź w ekran główny aplikacji PanParagon-> wybierz kafelek “Siepomaga.pl” -> w białym polu wklej link zbiórki, którą chcesz wspierać -> kliknij przycisk ZATWIERDŹ. Link do zbiórki znajdziesz na portalu Siepomaga.pl wpisując w wyszukiwarkę imię i nazwisko osoby potrzebującej. 

Aby uzyskać wpłatę należy dodać minimum 100 paragonów na jedną zbiórkę.  

Z uwagi na dużą liczbę nieprawidłowych linków, uniemożliwiających nam identyfikację zbiórki, zamieszczamy wzory przykładowych linków: https://www.siepomaga.pl/imię-nazwisko lub https://www.siepomaga.pl/nazwa. Linki nie powinny mieć dodatkowych znaków, tagów czy UTM-ów. Jak uzyskać “czysty” link? Wystarczy, że wejdziesz na stronę siepomaga.pl, odszukasz i klikniesz w interesującą Cię zbiórkę oraz skopiujesz link. Zbiórki z mailingu czy portali społecznościowych zawierają często dodatkowe znaki w linkach, a to może utrudniać nam przypisanie paragonów do konkretnej osoby.  

Tak, zapraszamy inne firmy do udziału w akcji. W zamian za wpłatę na Siepomaga.pl przekazujemy przestrzeń reklamową w aplikacji oraz naszych kanałach social media. W tym przypadku minimalna wpłata na Fundację to 10 000 zł. Zobacz, jaki mamy potencjał: https://panparagon.pl/biznes/  

Tak, w ramach tej akcji akceptujemy tylko zbiórki zweryfikowane przez Fundację Siepomaga.pl. 

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Napisz do nas na adres: hello@panparagon.pl 

W tytule wpłaty powinna pojawić się fraza “PanParagon”. W przypadku niejasności skontaktuj się z nami: hello@panparagon.pl

Przeczytaj

  • 200 mld złotych na inwestycje energetyczne w Polsce 

    200 mld złotych na inwestycje energetyczne w Polsce 

  • Ceny truskawek i nowalijek w 2024. Czy jest taniej niż w zeszłym roku? 

    Ceny truskawek i nowalijek w 2024. Czy jest taniej niż w zeszłym roku? 

  • Żabka na stacji paliw – nowy gracz na polskim rynku? 

    Żabka na stacji paliw – nowy gracz na polskim rynku? 

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji