tani sprzęt elektroniczny

Jak kupić tani sprzęt elektroniczny z PanemParagonem?

Niedawno pisaliśmy o tym, jak zaoszczędzić, robiąc zakupy spożywcze z naszą aplikacją. A czy wiesz, że z PanemParagonem możesz także kupić tani sprzęt elektroniczny? Zobacz, z jakich funkcji skorzystać, by zapłacić mniej nie tylko za nowego laptopa czy smartfona, ale też za ich ubezpieczenie.

Sprawdź promocje

PanParagon nie lubi, kiedy jego znajomi wydają więcej, niż powinni. Właśnie dlatego w zakładce „Kupony” każdego dnia dodaje kody zniżkowe i informacje o promocjach na najróżniejsze produkty, w tym także na sprzęt AGD i RTV. Jeśli więc rozglądasz się za nową pralką, telewizorem albo innym sprzętem elektronicznym, koniecznie otwórz aplikację i sprawdź, jakie kupony są dostępne. Wiele znanych sklepów oferuje zniżki nawet do 70%, więc po co przepłacać? 😉

Zeskanuj paragon

Kiedy wybierzesz już najlepszą ofertę i dokonasz zakupu, pamiętaj, by dodać paragon do naszej aplikacji. PanParagon przypomni Ci o dacie zwrotu oraz o terminie gwarancji. Mamy nadzieję, że nie będziesz musiał z niej korzystać. Gdyby jednak sprzęt odmówił posłuszeństwa, w naszej apce bez problemu odnajdziesz dowód zakupu i będziesz mieć pewność, że paragon jest przechowywany w bezpiecznym miejscu i nigdy nie wyblaknie.

Nie musisz też obawiać się, czy skan lub zdjęcie paragonu zostaną zaakceptowane przez sprzedawcę. Zgodnie z prawem, kupujący nie musi przedstawiać oryginału. Podstawą do złożenia reklamacji jest okazanie dowód zakupu, a tym może być właśnie skan lub zdjęcie, a nawet wyciąg z karty albo świadek, czyli osoba, z którą robiliśmy zakupy.

Ubezpiecz sprzęt

Kiedy już dodasz paragon do aplikacji, zostanie on przypisany do kategorii „Elektronika”. Wtedy też PanParagon, razem z Wartą, będzie mieć dla Ciebie ofertę ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od przypadkowego uszkodzenia, zniszczenia, awarii, kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku.

Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Polisy”, uzupełnisz dane i kilkoma kliknięciami ubezpieczysz to, co niedawno kupiłeś.

O tym, dlaczego warto wykupić taką polisę, przeczytasz w tym artykule.

Zakup polisy w aplikacji PanParagon - widok na Android
Zakup polisy w aplikacji PanParagon – widok na Android

 

Pobierz za darmo

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji