Tanie zakupy spożywcze z PanemParagonem

Tanie zakupy spożywcze – sprawdź, jak zrobić je z PanemParagonem

Według danych GUS, średnie wydatki na jedną osobę w gospodarstwie domowym z roku na rok rosną. Jak się okazuje, w większości domów najwięcej wydaje się na żywność. Czy w takim razie tanie zakupy spożywcze to już tylko marzenie? Nie z PanemParagonem! Przeczytaj ten wpis i dowiedz się, jak w pełni wykorzystać naszą darmową aplikację i dzięki temu zaoszczędzić.

https://www.facebook.com/PanParagonApp/posts/785756985494886?__tn__=-R

1. Przygotuj listę zakupów

Tanie zakupy spożywcze zaczynają się jeszcze przed wyjściem z domu do sklepu. 😉 Zastanów się więc, jakie posiłki chcesz przygotować w najbliższych dniach, sprawdź, czego dokładnie potrzebujesz i zapisz listę zakupową w Panu Paragonie. O tym, jak to zrobić, pisaliśmy w tym wpisie.

Aby stworzyć listę potrzebnych produktów jeszcze szybciej, możesz pobrać ją z przepisów dostępnych na stronach kwestiasmaku.pl, mojewypieki.com oraz przepisy.pl. Dokładną instrukcję pobierania takiej listy znajdziesz tutaj.

Przygotowana wcześniej lista zakupów będzie stanowić swoisty plan działania w sklepie. Dzięki niemu zmniejszysz ryzyko kupienia niepotrzebnych rzeczy i wydania więcej niż to konieczne.

2. Zajrzyj do gazetek promocyjnych

Przed zakupami warto też przejrzeć gazetki promocyjne. W PanuParagonie aktualne oferty najpopularniejszych sklepów znajdziesz w jednym miejscu. Sprawdzenie, w którym z nich zapłacisz najmniej za to, co planujesz kupić, nie zajmie Ci więc dużo czasu.

3. Użyj karty lojalnościowej

Coraz więcej sklepów oferuje swoim klientom programy lojalnościowe. Na ich uczestników czekają atrakcyjne rabaty i oferty specjalne. Aby z nich skorzystać, zazwyczaj trzeba okazać dedykowaną kartę. I tu pojawia się problem – jak zmieścić je wszystkie w portfelu?

PanParagon ma na to sposób – specjalną zakładkę w aplikacji! 😉 Dodaj więc do niej karty lojalnościowe, które posiadasz i nie trać już więcej czasu na szukanie ich w portfelu.

4. Zeskanuj paragon

Przy kasie odbierz od sprzedawcy paragon i zeskanuj go w naszej aplikacji. Dzięki temu przechowasz bezpiecznie dowód zakupu i w każdej chwili będziesz mógł przypomnieć sobie, ile zapłaciłeś za wybrane produkty. Dodawanie wszystkich paragonów do naszej aplikacji ma jeszcze jedną zaletę…

5. Sprawdź statystyki wydatków

W PanuParagonie masz dostęp do statystyk swoich wydatków. Jeśli więc regularnie dodajesz paragony do naszej aplikacji, możesz na bieżąco kontrolować swój budżet i sprawdzać, na co wydajesz najwięcej.

6. Porównaj swoje wydatki z wydatkami innych

Niektóre ceny potrafią zaskoczyć. Pewnie więc często zastanawiasz się, czy to tylko Ty tyle wydajesz. 😉 PanParagon chętnie pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie. Wystarczy, że w zakładce „Statystyki” wybierzesz konkretny miesiąc, klikniesz w ikonę po lewej stronie wykresu i określisz swoją płeć oraz wiek. Wtedy PanParagon pokaże Ci, jak wyglądają Twoje wydatki na tle innych użytkowników aplikacji.

tanie zakupy spożywcze - statystyki
Porównywanie wydatków w aplikacji PanParagon -w widok na Android

Od tanich zakupów spożywczych dzieli Cię już tylko jeden krok… 😉

 

Pobierz za darmo

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji