Reklama Twojej marki w naszych mediach społecznościowych! 

Czy wiesz, że PanParagon jest “znanym polskim influencerem”? W ciągu ostatniego roku nasze media społecznościowe dosłownie wystrzeliły, a dodawane posty zdobywają milionowe zasięgi. Chcesz dotrzeć do nowych odbiorców? Reklama Twojej marki w naszych mediach społecznościowych pomoże Ci to osiągnąć. Dlaczego warto?  

Reklama Twojej marki w naszych mediach społecznościowych

Influencer marketing stał się bardzo popularny i coraz więcej marek wykorzystuje tę strategię w swoich działaniach. Dzięki niej łatwo jest dostać się do konkretnej grupy odbiorców, która darzy influencera zaufaniem oraz sympatią. Dodatkowo, taka forma promocji jest lepiej odbierana niż klasyczna reklama, co wpływa na postrzeganie firmy jako rzetelnej i autentycznej. Influencer marketing to również alternatywa dla promowania swojej marki w radio czy telewizji, co potrafi być zarówno czasochłonne, jak i… kosztowne. 

Jak widać korzyści z reklamy u twórców w mediach społecznościowych jest wiele. Pozostaje kwestia doboru odpowiedniego influencera. Zobacz, jaką moc ma PanaParagona na Instagramie, Facebooku i TikToku.  

PanParagon – nasze statystyki w social mediach 

Po czym rozpoznać dobrego influencera? Między innymi po statystykach! A nasze dane z Facebooka i Instagrama mówią same za siebie. Od listopada obserwujemy regularny wzrost zasięgów w mediach społecznościowych, który mierzony jest w MILIONACH. 

Zasięg organiczny na Facebooku przekroczył 3,9 miliona i zwiększył się o około 537%, natomiast na Instagramie osiągnął 1,9 miliona, co dało nam wzrost o 2300%. 

W ciągu tego okresu na kontach marki PanParagon na Facebooku i Instagramie pojawiło się razem prawie 57 tysięcy nowych followersów. Warto podkreślić, że większość tego wyniku została osiągnięta praktycznie wyłącznie w sposób organiczny! 

Facebook i Instagram to jednak nie całość naszego sukcesu. PanParagon istnieje również na TikToku, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych. Nasz profil działa prężnie, a niektóre filmiki osiągają po kilkaset tysięcy wyświetleń. 

Reklama Twojej marki w naszych mediach społecznościowych! 

Ale to nie wszystko. Nasz socialmediowy profil, posiada tak wartościowy content, że piszą o nas czołowe media w Polsce. PanParagon określany jest przez dziennikarzy jako “znany polski influencer”. Poniżej znajdują się przykłady takich publikacji: 

 Współpraca z nami się opłaca! 

Social media to idealna przestrzeń na współpracę między podmiotami. Poprzez tworzenie ciekawego contentu możemy osiągnąć naprawdę duże zasięgi i dotrzeć do nowych grup odbiorców! Powyższe statystyki mówią same za siebie.  

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje oraz treści video na naszych kontach: 

https://www.facebook.com/PanParagonApp

https://www.tiktok.pl/@panparagon.app

https://www.instagram.com/panparagon/

Chcesz zareklamować u nas swoją markę? Skontaktuj się z nami 😊  

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji