Przechowywanie kart lojalnościowych

Twój portfel wypełniają karty lojalnościowe, ale jak już któraś z nich jest potrzebna to nagle nigdzie nie można jej znaleźć? Kto nie zna takiej sytuacji. Choć karty lojalnościowe miały nam ułatwiać życie, to dla wielu są nieprzyjemnym wypełniaczem portfela. A szkoda, bo używane regularnie mogą przynieść niemałe korzyści. Na szczęście PanParagon wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów. W naszej aplikacji możecie przechowywać swoje karty lojalnościowe tak, aby zawsze były pod ręką.

Zacznijmy zatem od odpowiedzi na pytanie: GDZIE przechowywać karty lojalnościowe? Najprościej będzie to robić w darmowej aplikacji PanParagon, która dostępna jest zarówno na Android, jak i iOS. Głównym przeznaczeniem aplikacji jest przechowywanie paragonów, jednak nie ograniczamy się tylko do tej funkcji. W PanuParagonie przechowasz też swoje karty lojalnościowe!

Jak działa przechowywanie kart lojalnościowych

Poniżej krok po kroku pokazujemy, jak skorzystać z funkcji przechowywania kart lojalnościowych. Zobacz sam jakie to łatwe!

Dodając regularnie, wszystkie karty lojalnościowe zaprowadzisz porządek w swoim portfelu oraz ułatwisz sobie oszczędzanie. To funkcja stworzona specjalnie dla zabieganych miłośników oszczędzania. Wbrew pozorom dbanie o domowy budżet wcale nie musi być trudne!

Przetestuj to sam i pobierz aplikację PanaParagon TUTAJ.

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji