Nowości w aplikacji PanParagon - zdjęcie główne

Nowości w aplikacji PanParagon. Aktualizacja, na którą czekało wielu naszych użytkowników!

Ostatnia aktualizacja przyniosła kilka istotnych nowości w aplikacji PanParagon. Ulepszenia ucieszą szczególnie tych, którzy za pomocą naszej aplikacji monitorują swój budżet domowy i kontrolują wydatki. Zmiany docenią również osoby, które lubią estetykę oraz funkcjonalność. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

Nowości w aplikacji PanParagon: zmieniona szata graficzna! 

Po otwarciu zaktualizowanej aplikacji PanParagon z pewnością nie umknie Twojej uwadze zmiana wyglądu ekranu głównego. Nowy design jest przyjazny dla oka, a poruszanie się po aplikacji jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne! Oto jak teraz prezentuje się PanParagon:  

Nowości w aplikacji PanParagon - zmiana wyglądu ekranu głównego

Zmiana szaty graficznej to tylko jedna ze zmian, jakie dla Was przygotowaliśmy.  W zakładce “Paragony” znajdziecie usprawnienie, na które czekało wielu naszych użytkowników. 

Nowości w aplikacji PanParagon: rozróżnianie pozycji na paragonie i przydzielanie ich do odpowiednich kategorii 

Od teraz każda pozycja na zeskanowanym paragonie może zostać przydzielona do odrębnej kategorii. To idealne rozwiązanie dla osób, które podczas zakupów w markecie spożywczym kupują nie tylko jedzenie, ale także chemię domową, zabawki, ubrania czy artykuły sportowe. Po dodaniu paragonu z tak różnym asortymentem można przypisać poszczególne pozycje do odpowiednich kategorii.  

Jak to działa? Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję. 

 1. Dodaj paragon i zapisz go tak, jak zwykle. 
Nowości w aplikacji PanParagon - dodawanie paragonu
 1. Daj systemowi dosłownie chwilę, by wczytał wszystkie pozycje. Po ponownym wejściu w dodany paragon zobaczysz listę poszczególnych produktów. 
 1. Sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli chcesz poprawić nieprawidłowo oznaczoną cenę lub zmienić kategorię produktową, wejdź w edycję danej pozycji (klikając w 3 kropki) i dokonaj odpowiednich zmian.  
 1. Kliknij zapisz i… gotowe 🙂 
Nowości w aplikacji PanParagon - kategorie pozycji na paragonie

Podsumowanie można podejrzeć w statystykach wydatków na czytelnym wykresie kołowym. Od razu widać, na jakie kategorie wydajemy najwięcej pieniędzy! Aby to zrobić, wystarczy na ekranie głównym wybrać zakładkę “Statystyki wydatków” i zaznaczyć interesujący nas okres:  

Statystyki wydatków PanParagon

Jeżeli w statystykach widzisz jakieś nieprawidłowości, to sprawdź, czy w ostatnio dodanych paragonach wszystkie ceny przy produktach wczytały się prawidłowo. Jeśli nie, to popraw je w edycji pozycji według schematu, jaki pokazaliśmy na poprzedniej grafice. 

Osoby, które postawiły nam “kawę” (boczne menu w aplikacji -> wesprzyj) i dzięki temu mają wykupioną wersję premium, mogą dodawać kategorie własne oraz wygenerować excel ze statystykami swoich wydatków.  

W celu pobrania skoroszytu wydatków wystarczy kliknąć w ikonę pobrań znajdującą się po prawej stronie pod wykresem kołowym:  

Statystyki wydatków PanParagon - jak pobrać excel

Prawda, że planowanie i weryfikacja domowego budżetu z aplikacją PanParagon stały się jeszcze dokładniejsze?  

Dodając paragony w zaktualizowanej wersji zapewne dostrzegliście jeszcze jedną nowość.  

Nowości w aplikacji PanParagon: skanowanie kodów EAN  

W aplikacji PanParagon podczas dodawania dowodu zakupu można zauważyć zielony kafelek “Skanuj kody EAN zakupów”. Co to dokładnie oznacza? To nic innego jak robienie zdjęć kodów kreskowych znajdujących się na opakowaniach produktów:  

Nowości w aplikacji PanParagon - dodawanie kodów EAN

Jeśli lubicie naszą aplikację i chcecie nas wesprzeć w dalszym rozwoju, to będziemy wdzięczni za dodawanie kodów EAN produktów przypisanych do danego paragonu. 

Co myślicie o naszych nowościach? Która najbardziej przypadła Wam do gustu? 

Zobacz, co jeszcze oferuje nasza aplikacja: FUNKCJE APLIKACJI PANPARAGON

Przeczytaj

 • Zwrot niewykorzystanych środków z kart prepaid? Projekt ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) uchwalony przez Sejm

  Zwrot niewykorzystanych środków z kart prepaid? Projekt ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) uchwalony przez Sejm

 • Ceny sezonowych warzyw i owoców w czerwcu 2024 roku. Jest drożej czy taniej niż w poprzednich latach?

  Ceny sezonowych warzyw i owoców w czerwcu 2024 roku. Jest drożej czy taniej niż w poprzednich latach?

 • Kiedy kupować tanie bilety lotnicze? 7 najlepszych strategii na 2024 rok 

  Kiedy kupować tanie bilety lotnicze? 7 najlepszych strategii na 2024 rok 

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji