PanParagon z nową funkcją. Kontrola wydatków online

Nasi użytkownicy mogą liczyć na kolejne udogodnienia. Tym razem z poziomu aplikacji PanParagon można jeszcze dokładniej prowadzić statystyki swoich wydatków, zapisując wszystkie faktury i dowody zakupów realizowanych online. Jak skorzystać z nowej funkcji? Kontrola wydatków nigdy nie była tak prosta!

Jak sama nazwa wskazuje, PanParagon to aplikacja, której główną funkcją jest archiwizowanie papierowych paragonów w wersji elektronicznej. Dzięki temu nasi użytkownicy mają pewność, że ich rachunki nie gubią się i nie blakną. To z kolei jest niezwykle ważne w przypadku zwrotu towaru czy oddawaniu sprzętu na gwarancję. Oprócz sztandarowej funkcji użytkownicy naszej aplikacji mogą znaleźć w niej liczne kody rabatowe, przeglądać gazetki promocyjne, najciekawsze produkty dodawać do listy zakupów, przechowywać karty lojalnościowe w jednym miejscu, ubezpieczyć sprzęt elektroniczny, a także przeglądać statystyki swoich wydatków. Z ostatnią funkcją ściśle wiąże się nowość, która niedawno ujrzała światło dzienne.

Kontrola wydatków online

– Liczne sugestie ze strony naszych użytkowników pchnęły nas do tego, by wdrożyć funkcję, która umożliwia dodawanie rachunków otrzymywanych pocztą elektroniczną. Wszystko po to, by mieć całościowy wgląd we wszystkie swoje wydatki, nie tylko te pokwitowane wersją papierową. Proces ich dodawania jest banalnie prosty. Wystarczy utworzyć w aplikacji indywidualny adres mailowy, i na niego przekierowywać przychodzące drogą elektroniczną wiadomości z załączoną fakturą, rachunkiem czy paragonem. Dzięki temu na liście paragonów w aplikacji pojawia się nowa pozycja, a sam dowód zakupu automatycznie wlicza się w statystyki – wyjaśnia Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon. – Nowa funkcja jest bardzo ważna, gdyż często nad wydatkami online nie mamy żadnej kontroli – dodaje.

Chcecie skorzystać z najnowszej funkcji? Wystarczy wejść w menu aplikacji, a następnie kliknąć w opcję  “E-mail do e-wydatków”.

Kontrola wydatków online

Zmiany czekają na użytkowników korzystających z systemu Android oraz iOS.

Odkryj wszystkie funkcje PanaParagona i zajrzyj na BLOG

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji