Dodawaj paragony i ratuj czyjeś życie. Ruszyliśmy z akcją, która pomaga chorym zebrać środki na leczenie  

Jak wspomóc zbiórkę, która jest szansą na ratowanie czyjegoś życia lub zdrowia? Poza tradycyjnymi wpłatami możesz także… dodawać paragony do aplikacji PanParagon! Każdy wprowadzony dowód zakupu, to 10 groszy na wskazaną przez Ciebie składkę umieszczoną na portalu Siepomaga.pl*. Podpowiadamy, jak dołączyć do akcji „Paragony poMocy” i wspierać potrzebujących bezinteresownie. To banalnie proste! 

Ty dodajesz paragony – my wpłacamy darowiznę

Na potrzeby akcji „Paragony poMocy” stworzyliśmy nieskomplikowany mechanizm. W celu przypisania Twoich dowodów zakupu do konkretnych zbiórek charytatywnych, wystarczy kliknąć w baner „Siepomaga.pl” na ekranie startowym aplikacji, a następnie skopiować link do interesującej Cię zbiórki.  

To wszystko – od tego momentu, nowo dodany paragon automatycznie przekłada się na wsparcie dla potrzebujących!

Poniżej znajdziesz instrukcję graficzną, jak to zrobić:  

Paragony poMOCY

Po wklejeniu i zatwierdzeniu kolejnego linku, pieniądze będą się zliczały do nowej zbiórki. Aby uzyskać wpłatę na wybrany cel należy dodać minimum 100 paragonów na jedną zbiórkę (łącznie).

PAMIĘTAJ: dodając link zbiórki do aplikacji upewnij się, że wygląda on tak samo, jak na stronie Siepomaga.pl. Zbiórki z mailingu czy portali społecznościowych zawierają często dodatkowe znaki w adresie URL, a to może utrudniać nam przypisanie paragonów do konkretnej osoby. Oto przykład jak powinien wyglądać link: https://www.siepomaga.pl/iwona-balsam  

Jak uzyskać „czysty” link? Wystarczy, że wejdziesz na stronę siepomaga.pl, odszukasz i klikniesz w interesującą Cię zbiórkę i skopiujesz link. 

Nie wiesz kogo wesprzeć? Zobacz wszystkich potrzebujących: siepomaga.pl   

Ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy!

Darmowa reklama dla firm w zamian za przekazanie darowizny

W ramach tej inicjatywy, umożliwiamy nie tylko wsparcie dla potrzebujących poprzez dodawanie paragonów, ale także oferujemy atrakcyjną propozycję dla firm, które chcą zaangażować się w pomoc:  

– Dodatkowo, w ramach akcji „Paragony poMocy” mamy również ofertę dla firm. W zamian za przekazanie darowizny na rzecz zbiórek z fundacji Siepomaga.pl udostępniamy darmową reklamę w aplikacji PanParagon oraz w naszych mediach społecznościowych, które generują nawet milionowe zasięgi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – informuje Antonina Grzelak, PanParagon.  

Jaką kwotę przekazaliśmy w ramach akcji „Paragony poMocy”? Kilkukrotnie wyższą niż zakładaliśmy!

Zgodnie z regulaminem akcji informowaliśmy, że łączna kwota miesięczna dla wszystkich zbiórek, jaką przekażemy w czasie trwania akcji wynosi 5 000 zł. Jednak, ostatnie dwa miesiące pokazały nam, jak niezwykle ważna jest ta inicjatywa. Wasze zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! W związku z tym, zwiększyliśmy kilkukrotnie ustalony w regulaminie limit: 

 • w marcu wsparliśmy wszystkie dodane zbiórki kwotą blisko 14 000
 • w kwietniu na ten cel zwiększamy budżet sześciokrotnie i przekazujemy łącznie 30 000 zł, 
 • w maju planujemy przekazać 50 000 zł – to 10 razy więcej niż nasze początkowe założenia! 

W ten sposób chcemy pokazać, że każda osoba, która potrzebuje pomocy finansowej na ratowanie zdrowia czy życia jest dla nas ważna oraz doceniamy wysiłek wszystkich osób zaangażowanych w tę szlachetną akcję. Każdemu z Was serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego udziału w akcji.  

Zgodnie z założeniami akcja „Paragony poMocy” będzie trwała do 31 maja 2024 roku. Jednak chcemy kontynuować tę wspaniałą inicjatywę! O tym, na jakich zasadach i od kiedy wznowimy akcję, poinformujemy niebawem. 

*do wyczerpania miesięcznego limitu budżetowego.

Regulamin akcji „Paragony poMocy” znajdziesz TUTAJ.

FAQ – najczęściej zadawane pytania 

Masz dodatkowe pytania dotyczące akcji “Paragony poMocy”? Poniżej prezentujemy listę odpowiedzi na najczęstsze zapytania: 

Tak! Wystarczy, że wkleisz nowy link w kafelku Siepomaga.pl. Od tego momentu naliczają się paragony do kolejnej zbiórki. Pamiętaj, że jedna zbiórka powinna odnotować min. 100 paragonów (łącznie), żeby otrzymać wpłatę.

Do zbiórek zaliczamy czytelne i aktualne (z bieżącego miesiąca) paragony pochodzące z Polski.

Wraz z końcem każdego miesiąca podliczamy paragony biorące udział w akcji i przekazujemy darowiznę (wraz z listą zbiórek) do Fundacji Siepomaga.pl. Po otrzymaniu pieniędzy Fundacja dokonuje przelewów na wybrane przez użytkowników zbiórki. Przelewy za dodane w marcu paragony dotarły na konta potrzebujących do 19 kwietnia. Postaramy się, by w kolejnych miesiącach było podobnie (lub szybciej).

W tytule wpłaty powinna pojawić się fraza “PanParagon”. W przypadku niejasności skontaktuj się z nami: hello@panparagon.pl.

Budżet z danego miesiąca rozdzielany jest proporcjonalnie do liczby dodanych paragonów na poszczególne zbiórki. Im więcej paragonów jest przypisanych do danej składki, tym większa kwota zostanie przelana. Co ważne, we wszystkich trzech miesiącach akcji zwiększyliśmy kilkukrotnie regulaminowy budżet. W marcu przekazaliśmy blisko 14 000 zł, w kwietniu przeznaczamy na ten cel 30 000 zł, w maju – 50 000 zł.

Akcja była zaplanowana do 31.05.2024 r. Ze względu na duże zainteresowanie projektem dołożymy wszelkich starań, by akcję kontynuować. Na jakich zasadach i od kiedy wznowimy akcję, poinformujemy wkrótce.

Wejdź w ekran główny aplikacji PanParagon-> wybierz kafelek “Siepomaga.pl” -> w białym polu wklej link zbiórki, którą chcesz wspierać -> kliknij przycisk ZATWIERDŹ. Link do zbiórki znajdziesz na portalu Siepomaga.pl wpisując w wyszukiwarkę imię i nazwisko osoby potrzebującej.

Aby uzyskać wpłatę należy dodać minimum 100 paragonów na jedną zbiórkę. Zasada ta obowiązuje od 1.04.2024 r.

Z uwagi na dużą liczbę nieprawidłowych linków, uniemożliwiających nam identyfikację zbiórki, zamieszczamy wzory przykładowych linków: https://www.siepomaga.pl/imię-nazwisko lub https://www.siepomaga.pl/nazwa. Linki nie powinny mieć dodatkowych znaków, tagów czy UTM-ów. Jak uzyskać “czysty” link? Wystarczy, że wejdziesz na stronę siepomaga.pl, odszukasz i klikniesz w interesującą Cię zbiórkę oraz skopiujesz link. Zbiórki z mailingu czy portali społecznościowych zawierają często dodatkowe znaki w linkach, a to może utrudniać nam przypisanie paragonów do konkretnej osoby. Zasada ta obowiązuje od 1.04.2024 r. 

Tak, zapraszamy inne firmy do udziału w akcji. W zamian za wpłatę na Siepomaga.pl przekazujemy przestrzeń reklamową w aplikacji oraz naszych kanałach social media. W tym przypadku minimalna wpłata na Fundację to 10 000 zł. Zobacz, jaki mamy potencjał: https://panparagon.pl/biznes/ 

Tak, w ramach tej akcji akceptujemy tylko zbiórki zweryfikowane przez Fundację Siepomaga.pl.

Przeczytaj

 • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

 • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

 • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

  Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji