Funkcje aplikacji

Własne kategorie wydatków – długo wyczekiwana nowość!

Nadszedł dzień, na który czekało wielu użytkowników PanaParagona! Po długich tygodniach pracy i wielu testach wreszcie możemy ogłosić, że własne kategorie wydatków są już dostępne w naszej aplikacji. Pytania o tę funkcję otrzymywaliśmy niemal codziennie. Nie nadwyrężamy więc już Waszej cierpliwości i spieszymy z krótkim wyjaśnieniem, jak z nich korzystać. Gotowi?

Dodawanie własnych kategorii

Własne kategorie wydatków możesz tworzyć podczas dodawania nowego paragonu, jak również w czasie edycji tych, które są już zapisane na Twoim koncie. Wystarczy, że w polu „Moje kategorie” klikniesz znak „+” i wpiszesz nazwę kategorii, którą chcesz utworzyć. Aby przypisać do paragonu interesujące Cię kategorie, zaznacz je na liście tych już utworzonych. Pamiętaj, że możesz wybrać więcej niż jedną kategorię.

Nazwy Twoich kategorii mogą zawierać litery, cyfry, znaki specjalne, a także… emotikony! 😀

własne kategorie - dodawanie paragonu
Dodawanie własnych kategorii – widok na Android

Dla wszystkich użytkowników, którzy do tej pory tworzyli własne kategorie za pomocą hashtagów (#), mamy dobrą wiadomość – hastagi automatycznie zamienią się na własne kategorie.

Sprawdzanie statystyk

Aby sprawdzić, ile i na co wydajesz, przejdź do sekcji „Statystyki” i kliknij w ikonę widoczną w prawym, górnym rogu. Wtedy na wykresie oraz na liście pod wykresem pojawią się tylko te wydatki, którym przypisane zostały własne kategorie. Możesz je segregować tak, jak dotychczas, czyli według daty zakupu oraz kategorii wydatku.

własne kategorie - sprawdzanie statystyk wydatków
Sprawdzanie statystyk wydatków, do których przypisane zostały własne kategorie – widok na Android

Statystyki wydatków oznaczonych własnymi kategoriami są dostępne po postawieniu dowolnej kawy. O tym, jak to zrobić, przeczytasz w tym artykule.

Wsparcie PanaParagona to niewielki, jednorazowy koszt (mała kawa – 4,99 zł, średnia kawa – 13,99 zł, duża kawa – 23,99 zł), dzięki któremu w pełni wykorzystasz potencjał aplikacji i pomożesz nam ją rozwijać.

Kwestie techniczne

Jeśli jeszcze nie widzisz u siebie możliwości dodawania własnych kategorii, zaktualizuj aplikację. W tym celu otwórz Google Play, App Store lub Huawei App Gallery na swoim telefonie, wpisz w wyszukiwarkę hasło „PanParagon”, otwórz stronę naszej aplikacji i potwierdź jej aktualizację.

 

Pobierz za darmo

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.