Przepisy PanaParagona

„Co na obiad?” – pobierz darmowy ebook z przepisami

Bycie domowym szefem kuchni to nie lada wyzwanie. Domownicy chętnie zajadają przygotowane potrawy, ale generowanie pomysłów na kolejne posiłki zazwyczaj idzie im już nieco gorzej. 😉 Nic więc dziwnego, że większość gotujących osób, słysząc pytanie „Co na obiad?”, czuje, jak podnosi im się ciśnienie. Pora z tym skończyć!

PanParagon w kuchni

Jak już pewnie wiesz, PanParagon chętnie spędza czas w kuchni. Przed Wielkanocą podzielił się swoim sprawdzonym przepisem na mazurek kajmakowy. Dania przyrządzane przez PanaParagona są nie tylko smaczne, ale też oszczędne. W końcu jest on specjalistą od kontrolowania wydatków i zarządzania budżetem, któremu zaufało już ponad 350 tysięcy osób w Polsce i za granicą.

Zbiór przepysznych potraw PanaParagona stale się powiększa. Razem ze swoją ekipą, postanowił on więc przygotować specjalny ebook i podzielić się nim z Tobą.

Darmowy ebook „Co na obiad?”

Pobierz ebook

Darmowy ebook „Co na obiad?” to zestawienie szybkich, smacznych i niedrogich przepisów na rodzinne obiady na cały tydzień. Większość z tych dań przygotujesz w mniej niż 30 minut i zapłacisz za nie pomiędzy 20 a 30 zł (za 4 porcje).

W książce znajdziesz też porady dotyczące planowania zakupów i przyrządzania posiłków. Wprowadzając je w życie będziesz marnować mniej jedzenia. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz, ale też zadbasz o środowisko.

Aby otrzymać ebooka całkowicie za darmo, zapisz się do newslettera. Możesz zaufać PanuParagonowi, ponieważ trzyma się 3 żelaznych zasad:

  1. Nie spamuje – maile wysyła nie częściej niż 2 razy w miesiącu.
  2. Nie zanudza – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują.
  3. Nie sprzedaje – bo nie ma nic na sprzedaż. 😉 Aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa. Newsy, wpisy i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków również.

Wpisz swój adres email, a darmowy ebook z przepisami na 7 obiadów będzie Twój.

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close