Radio Yanosik – premiera nowej stacji radiowej dla kierowców (i nie tylko!)

Znacie urządzenia i aplikację Yanosik? Zapewne tak! Informowanie o aktualnej sytuacji na drogach, omijanie korków czy kontrola wydatków motoryzacyjnych – to tylko część oferty tej marki. Tym razem twórcy systemu poszli o krok dalej i wprowadzili na rynek nową platformę, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu kierowców i fanów motoryzacji. Dziś swoją premierę ma Radio Yanosik, które będzie umilało Wam czas w trakcie jazdy samochodem, jak i poza nim!  

Do celu w przyjemnej atmosferze i… ze znanymi głosami! 

Nowa stacja radiowa od twórców Yanosika oferuje różnorodną treść, która z pewnością przypadnie do gustu słuchaczom. Na antenie usłyszycie zarówno współczesne przeboje, największe hity z dawnych lat, a także znane rockowe kawałki. 

Nie zabraknie także felietonów i audycji ze znanymi osobami, nie tylko ze świata motoryzacji. Głosem Radia Yanosik będzie znany aktor Piotr Fronczewski.

Ponadto, słuchacze otrzymają na bieżąco nowinki motoryzacyjne, informacje o aktualnych przepisach drogowych, bezpieczeństwie, podróżach za granicą czy nowościach ze świata technologii, sportu, a także skrót bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.  

To jednak nie wszystko! Słuchacze radia będą mogli “zaistnieć” w Radiu Yanosik. Jak?  

Wiadomości od użytkowników na antenie radia 

Ideą systemu Yanosik jest wymiana informacji między użytkownikami o aktualnej sytuacji na trasie. Koncepcja ta ma swoje przełożenie również na Radio Yanosik! 

Użytkownicy aplikacji będą mieli możliwość napisania lub nagrania własnych wiadomości, które zostaną odczytane podczas trwania audycji. Słuchacze w ten sposób będą mogli poinformować o niebezpiecznym wydarzeniu na trasie, korkach czy po prostu kogoś pozdrowić. 

Dodatkowym atutem będzie możliwość głosowania na ulubiony utwór muzyczny spośród puszczanych kawałków. Najlepsze piosenki trafią do zestawień TOP, co spowoduje, że jeszcze nie raz zostaną włączone na antenie radia Yanosik.

PanParagon na antenie Radia Yanosik? 

W radiu Yanosik nie zabraknie także ciekawostek prosto od PanParagona! Ze słuchaczami będziemy dzielić się naszymi najnowszymi wynikami raportów o zmianach cen podstawowych produktów spożywczych i nie tylko. Będziemy też doradzać, jak oszczędzać i zminimalizować straty inflacyjne.

Skoro znamy szczegóły dotyczące Radia Yanosik, to warto jeszcze wiedzieć, gdzie znajdziemy nową rozgłośnię. 

Radio Yanosik dostępne w aplikacji i na stronie internetowej  

Radio Yanosik będzie można słuchać podczas podróży, korzystając z aplikacji Yanosik. Wystarczy na ekranie głównym aplikacji wcisnąć ikonę trójkąta, znajdującą się w polu nad dodatkowymi usługami. Nowej stacji radiowej będzie można słuchać także poza samochodem, po wejściu na oficjalną stronę internetową https://radioyanosik.pl/i włączeniu playera.  

Radio-Yanosik

My będziemy wiernymi słuchaczami Radia Yanosik. Dołączycie do nas? 😊 

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji