#PanParagonPomaga

#PanParagonPoleca małe firmy – zgłoś się do akcji!

Pamiętasz świąteczny prezentownik PanaParagona, w którym polecaliśmy produkty małych, polskich marek? Startujemy z kolejną odsłoną akcji #PanParagonPoleca! Sprawdź, co zrobić, by wziąć w niej udział.

O akcji

Pandemiczna rzeczywistość nie dla wszystkich okazała się tak łaskawa, jak dla PanaParagona. Postanowiliśmy więc pomóc mniejszym firmom. Właśnie dlatego w najbliższych miesiącach będziemy udostępniać im naszą przestrzeń dotarcia do ponad 300 000 osób. I to zupełnie za darmo!

Dedykowane kupony rabatowe (bo o nich mowa) z opisem oferty każdej firmy będą udostępniane w naszej aplikacji co miesiąc. Każdy kupon będzie widoczny przez minimum tydzień. To świetna okazja, by dotrzeć do nowych odbiorców i dzięki specjalnej zniżce zachęcić ich do zakupu.

panparagonpoleca małe firmy

Jak się zgłosić?

Jeśli masz swoje własne produkty, prowadzisz sklep internetowy lub oferujesz usługi na terenie całej Polski, to akcja #PanParagonPoleca jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj więc i zgłoś się, wysyłając maila na adres biznes@panparagon.pl. W zgłoszeniu zawrzyj:

 • krótki opis swojej działalności,
 • link do strony www lub sklepu internetowego.

Postaramy się odpowiedzieć każdemu. Nasze możliwości są jednak ograniczone, dlatego nie możemy obiecać, że każdemu uda się pomóc. Niemniej, napisz do nas i daj nam o sobie znać! 🙂

A jeśli nie prowadzisz własnej działalności, ale znasz kogoś, kto ma firmę i może potrzebować pomocy, daj znać tej osobie – prześlij jej link do tego wpisu lub oznacz ją pod tym postem na Facebooku.

Przeczytaj

 • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

 • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

 • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

  Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji