PanParagon – Twoje bezpieczne miejsce do przechowywania paragonów

PanParagon to istniejąca od ponad 5 lat aplikacja do przechowywania paragonów elektronicznych i papierowych oraz wyszukiwania promocji w gazetkach. Cieszy się niezmiennym zaufaniem użytkowników nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pobrano ją już ponad 700 tys. razy, a do systemu wprowadzanych jest nawet do kilkunastu tysięcy paragonów dziennie.

Aplikacja została doceniona licznymi nagrodami, m. in dwukrotną nominacją w Mobile Trends Awards w 2021 i 2022 roku, otrzymała też statuetkę Innovation 2021 oraz wyróżnienie w konkursie Dobry Wzór.  

PanParagon wywodzi się technologicznie z firmy Primesoft Polska, która z powodzeniem działa na polskim rynku B2B już od niemal 20 lat i jest liderem rozwiązań z obszaru zarządzania dokumentami i procesami w organizacjach (systemy informatyczne klasy workflow/DMS). Z jej usług i rozwiązań korzystają m.in. takie firmy jak Sodexo, Vistula, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Porta czy Herbapol. Primesoft Polska posiada liczne certyfikaty bezpieczeństwa, m.in prestiżowy certyfikat zgodności z normą ISO 27001. 

W skład Grupy Primesoft wchodzą takie spółki jak: 

 • Neptis S.A. – operator popularnej aplikacji dla kierowców Yanosik,
 • NotiNote – tworzącej lokalizatory notiOne
 • Mr Receipt odpowiadającej za rozwój i tworzenie aplikacji PanParagon :)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy technologicznej zdobytej w firmie Primesoft,aplikacja PanParagon stanowi najbezpieczniejsze miejsce do przechowywania Twoich paragonów i eparagonów.

W tworzenie aplikacji PanParagon zaangażowani są ludzie z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Wśród nich znajdują się m.in.:

Adam Tychmanowicz – mentor biznesowy i CEO Mr Receipt sp. z o.o. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami w portfolio. Prezes Primesoft Polska – lidera polskiego rynku rozwiązań klasy DMS/workflow oraz Neptis S.A. – operatora popularnego w Polsce rozwiązania dla kierowców Yanosik. 


Filip Kolendo – mentor operacyjny Mr Receipt Sp. z o.o. Założyciel i CTO w Primesoft Polska. Przedsiębiorca od ponad 20 lat. Programista, członek Stowarzyszenia Project Management Polska, International Project Management Association, Polskiego Towarzystwa Informatycznego.


Antonina Grzelak – PR & Business Manager, przedstawicielka marki PanParagon w czołowych mediach. Specjalistka we wprowadzaniu aplikacji mobilnych na polski rynek. Autorka artykułów do topowych czasopism i marketingowych publikacji książkowych. Prelegentka branżowych konferencji, takich jak Mobile Trends, IAB How To, Konwent Rozwoju, czy Kobiety w IT.


A oto cały nasz kreatywny zespół 😊 

Przeczytaj

 • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

 • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

 • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

  Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji