interaktywne gazetki promocyjne

Nowość! Interaktywne gazetki promocyjne

Tego jeszcze nie było! 😀 Niewiele ponad miesiąc po premierze list zakupowych, PanParagon prezentuje kolejną nowość – interaktywne gazetki promocyjne. Sprawdź, jak z nich skorzystać i odkryj nowe oblicze zakupów.

O gazetkach

Gazetki promocyjne to funkcja PanaParagona, którą użytkownicy aplikacji wręcz uwielbiają. Dostęp do aktualnej oferty popularnych dyskontów, sklepów spożywczych, drogerii czy marketów budowlanych w jednym miejscu to ogromne ułatwienie, a także oszczędność czasu. Od niedawna w dobrze znanej i często odwiedzanej zakładce PanaParagona można znaleźć też zupełną nowość – interaktywne gazetki promocyjne.

Nowe oblicze zakupów

Zastanawiasz się, co dokładnie oznacza fakt, że gazetki promocyjne są interaktywne? W praktyce sprowadza się to do szybszego dostępu do wszystkich informacji o produktach oraz do łatwiejszego dokonywania zakupów. Wystarczy, że klikniesz w towar, który Cię interesuje, a za chwilę na Twoim ekranie wyświetli się strona, na której bez problemu sfinalizujesz zakup. Z resztą sam zobacz! 😉

Aktualnie (tj. w czerwcu 2020) w formie interaktywnej gazetki promocyjnej można przeglądać przecenione artykuły dostępne na eobuwie.pl. W ten sposób w PanuParagonie przedstawiona jest zarówno oferta damska, męska jak i unisex.

Daj nam znać

PanParagon stale się rozwija, dlatego już niebawem w aplikacji pojawią się nowe gazetki interaktywne. Twórcy apki są otwarci na sugestie. Daj więc znać, którą markę chciałbyś zobaczyć wśród nowych gazetek. 🙂

Na Twój feedback czekamy z niecierpliwością w komentarzach do tego wpisu oraz na fanpage’u PanaParagona. Możesz też napisać do nas maila na adres hello@panparagon.pl.

Przeczytaj

  • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

    Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

    Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

    Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji