Lifestyle

#PanParagonPoleca małe firmy – zgłoś się do akcji!

Pamiętasz świąteczny prezentownik PanaParagona, w którym polecaliśmy produkty małych, polskich marek? Startujemy z kolejną odsłoną akcji #PanParagonPoleca! Sprawdź, co zrobić, by wziąć w niej udział.

O akcji

Pandemiczna rzeczywistość nie dla wszystkich okazała się tak łaskawa, jak dla PanaParagona. Postanowiliśmy więc pomóc mniejszym firmom. Właśnie dlatego w najbliższych miesiącach będziemy udostępniać im naszą przestrzeń dotarcia do ponad 300 000 osób. I to zupełnie za darmo!

Dedykowane kupony rabatowe (bo o nich mowa) z opisem oferty każdej firmy będą udostępniane w naszej aplikacji co miesiąc. Każdy kupon będzie widoczny przez minimum tydzień. To świetna okazja, by dotrzeć do nowych odbiorców i dzięki specjalnej zniżce zachęcić ich do zakupu.

Jak się zgłosić?

Jeśli masz swoje własne produkty, prowadzisz sklep internetowy lub oferujesz usługi na terenie całej Polski, to akcja #PanParagonPoleca jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj więc i zgłoś się, wysyłając maila na adres biznes@panparagon.pl. W zgłoszeniu zawrzyj:

  • krótki opis swojej działalności,
  • link do strony www lub sklepu internetowego.

Postaramy się odpowiedzieć każdemu. Nasze możliwości są jednak ograniczone, dlatego nie możemy obiecać, że każdemu uda się pomóc. Niemniej, napisz do nas i daj nam o sobie znać! 🙂

A jeśli nie prowadzisz własnej działalności, ale znasz kogoś, kto ma firmę i może potrzebować pomocy, daj znać tej osobie – prześlij jej link do tego wpisu lub oznacz ją pod tym postem na Facebooku.

 

Pobierz za darmo

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.