Jak znaleźć uczciwe promocje w gazetkach? Nowa funkcja w aplikacji PanParagon

Aplikacja PanParagon właśnie zyskała nową funkcję. To istna perełka dla łowców promocji i osób chcących zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach. Jak znaleźć uczciwe promocje w gazetkach? Poznajcie WYSZUKIWARKĘ PROMOCJI, dzięki której namierzycie proste oferty bez zawiłych warunków oraz łatwo porównacie dostępne oferty.

Jak znaleźć uczciwe promocje w gazetkach?

PanParagon to już kompleksowa aplikacja zakupowa, która notuje ponad 700 tysięcy pobrań! Naszą sztandarową funkcją jest przechowywanie paragonów w formie elektronicznej. Na tym jednak lista dostępnych opcji się nie kończy. Tutaj sprawdzicie kupony rabatowe, statystyki wydatków, stworzycie listy zakupowe, „zmagazynujecie” wszystkie karty lojalnościowe oraz przejrzycie gazetki promocyjne największych sieci sklepów. Z tą ostatnią ściśle wiąże się nowa funkcja, której forma z pewnością przypadnie Wam do gustu. Jak znaleźć uczciwe promocje w gazetkach?

Wyszukiwarka produktów z gazetek i klarowna cenówka

Niedawno informowaliśmy o tym, że wraz z rosnącą inflacją, rośnie również zainteresowanie promocjami. Gazetki promocyjne dostępne w naszej aplikacji w 2022 roku przeżywają prawdziwy renesans. W kwietniu zaobserwowaliśmy, że zainteresowanie tym obszarem aplikacji zwiększyło się o 21 proc. W październiku były to już wzrosty rzędu 29 proc. w skali jednego roku!

Obserwując ten trend dodaliśmy do aplikacji funkcję wyszukiwarki promocyjnych produktów w gazetkach. Polacy szukają oszczędności, z kolei sklepy stosują coraz bardziej zawiłe chwyty promocyjne. Nasza wyszukiwarka w założeniu ma więc szczególnie promować jasne i przejrzyste promocje, bez dodatkowych warunków do spełnienia. Jesteśmy bardzo ciekawi czy nowa funkcja realnie wpłynie na efektywniejsze odkładanie pieniędzy przez naszych użytkowników – wyjaśnia Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.

Pewnie zastanawiacie się jak skorzystać z nowej funkcji? To banalnie proste! Wystarczy wejść w ekran startowy aplikacji i kliknąć w kafelek „znajdź produkt z gazetki”.  Na górnej belce w wyszukiwarce należy wpisać frazę, np. “kawa”. Następnie wyświetlają się dostępne promocje z gazetek największych sieci sklepowych w Polsce. Te, które mają proste zasady wyróżnione są etykietą “bez ściemy”.

Co więcej, by ułatwić użytkownikom porównanie kosztów, udostępniona została również tzw. cenówka, czyli przeliczenie ceny produktu na 1kg, czy 100 g. Po wybraniu konkretnej promocji aplikacja przenosi do gazetki promocyjnej z prezentacją oferty danego produktu. Z tego poziomu można już w łatwy sposób jednym kliknięciem zapisać produkt na liście zakupów.

Zobaczcie sami jak to wygląda.

Nie korzystacie jeszcze z aplikacji PanParagon? Pora to zmienić 😊 oszczędzajcie swoje pieniądze i minimalizujcie skutki szalejącej inflacji. Aplikację do pobrania znajdziecie TUTAJ.

PS: jesteście ciekawi jak zmieniły się ceny podstawowych produktów na przestrzeni ostatniego roku? To najpierw usiądźcie 😉 i zajrzyjcie na stronę, w której na bieżąco monitorujemy ceny artykułów spożywczych (i nie tylko). Koniecznie zajrzyjcie tutaj -> https://panparagon.pl/sprawdz-inflacje/

Przeczytaj

  • Zwrot niewykorzystanych środków z kart prepaid? Projekt ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) uchwalony przez Sejm

    Zwrot niewykorzystanych środków z kart prepaid? Projekt ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) uchwalony przez Sejm

  • Ceny sezonowych warzyw i owoców w czerwcu 2024 roku. Jest drożej czy taniej niż w poprzednich latach?

    Ceny sezonowych warzyw i owoców w czerwcu 2024 roku. Jest drożej czy taniej niż w poprzednich latach?

  • Kiedy kupować tanie bilety lotnicze? 7 najlepszych strategii na 2024 rok 

    Kiedy kupować tanie bilety lotnicze? 7 najlepszych strategii na 2024 rok 

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji