Funkcje aplikacji

Jak kupić tani sprzęt elektroniczny z PanemParagonem?

Niedawno pisaliśmy o tym, jak zaoszczędzić, robiąc zakupy spożywcze z naszą aplikacją. A czy wiesz, że z PanemParagonem możesz także kupić tani sprzęt elektroniczny? Zobacz, z jakich funkcji skorzystać, by zapłacić mniej nie tylko za nowego laptopa czy smartfona, ale też za ich ubezpieczenie.

Sprawdź promocje

PanParagon nie lubi, kiedy jego znajomi wydają więcej, niż powinni. Właśnie dlatego w zakładce „Kupony” każdego dnia dodaje kody zniżkowe i informacje o promocjach na najróżniejsze produkty, w tym także na sprzęt AGD i RTV. Jeśli więc rozglądasz się za nową pralką, telewizorem albo innym sprzętem elektronicznym, koniecznie otwórz aplikację i sprawdź, jakie kupony są dostępne. Wiele znanych sklepów oferuje zniżki nawet do 70%, więc po co przepłacać? 😉

Zeskanuj paragon

Kiedy wybierzesz już najlepszą ofertę i dokonasz zakupu, pamiętaj, by dodać paragon do naszej aplikacji. PanParagon przypomni Ci o dacie zwrotu oraz o terminie gwarancji. Mamy nadzieję, że nie będziesz musiał z niej korzystać. Gdyby jednak sprzęt odmówił posłuszeństwa, w naszej apce bez problemu odnajdziesz dowód zakupu i będziesz mieć pewność, że paragon jest przechowywany w bezpiecznym miejscu i nigdy nie wyblaknie.

Nie musisz też obawiać się, czy skan lub zdjęcie paragonu zostaną zaakceptowane przez sprzedawcę. Zgodnie z prawem, kupujący nie musi przedstawiać oryginału. Podstawą do złożenia reklamacji jest okazanie dowód zakupu, a tym może być właśnie skan lub zdjęcie, a nawet wyciąg z karty albo świadek, czyli osoba, z którą robiliśmy zakupy.

Ubezpiecz sprzęt

Kiedy już dodasz paragon do aplikacji, zostanie on przypisany do kategorii „Elektronika”. Wtedy też PanParagon, razem z Wartą, będzie mieć dla Ciebie ofertę ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od przypadkowego uszkodzenia, zniszczenia, awarii, kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku.

Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Polisy”, uzupełnisz dane i kilkoma kliknięciami ubezpieczysz to, co niedawno kupiłeś.

O tym, dlaczego warto wykupić taką polisę, przeczytasz w tym artykule.

Zakup polisy w aplikacji PanParagon - widok na Android
Zakup polisy w aplikacji PanParagon – widok na Android

Zobacz, jak krok po kroku możesz kupić tani sprzęt elektroniczny z PanemParagonem.

Szukasz nowego telefonu? albo laptopa?? Zobacz, jak możesz zaoszczędzić z darmową aplikacją zakupową PanParagon. ?

Geplaatst door PanParagon op Dinsdag 25 augustus 2020

Pobierz darmową aplikację PanParagon

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.