Lifestyle

O CO CHODZI Z TYM PAPIEREM? – 3 powody, dla których Polacy rzucili się na papier toaletowy.

Zarówno puste półki, jeszcze niedawno zastawione białymi rolkami, jak i Polacy dumnie dzierżący pod pachą całe naręcza papieru toaletowego, to widok szczególnie rzucający się w oczy w ostatnich tygodniach. Można powiedzieć, że masowa akcja wykupywania tego produktu stała się swoistym symbolem koronawirusowej kwarantanny. Według danych darmowej aplikacji zakupowej – PanParagon, sprzedaż papieru toaletowego w pierwszej […]

Lifestyle

Cześć, tu PanParagon

Jestem darmową aplikacją do przechowywania paragonów i kontroli domowego budżetu. Co znajdziesz na moim blogu?

Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon :-)

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam najwyżej 2 razy w miesiącu
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;-) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj :-)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.