Aplikacja-PanParagon

Nowości w aplikacji PanParagon. Zobacz, co się zmieniło  

Najnowsza aktualizacja aplikacji PanParagon przyniosła kilka zmian i praktycznych usprawnień. Oprócz delikatnego liftingu w wyglądzie ekranu głównego, odświeżyliśmy także zakładkę “PARAGONY”. To nasza odpowiedź na liczne prośby ze strony naszych użytkowników. Korzystanie z aplikacji PanParagon jest teraz jeszcze bardziej przyjazne, intuicyjne i praktyczne. 

Pierwsze efekty aktualizacji widać już na ekranie startowym. Kafelki kierujące do poszczególnych funkcji aplikacji delikatnie zmieniły swoją szatę graficzną, a na dolnej części ekranu znajduje się teraz nowa belka z zakładkami “STRONA GŁÓWNA” i “WIĘCEJ”. Klikając w “WIĘCEJ” łatwiej dotrzeć do takich funkcjonalności jak: udostępnienie konta innym osobom (przydatne dla rodzin), email do e-wydatków (przesyłanie faktur i paragonów elektronicznych) oraz ostrzeżeń o wycofanych z rynku produktach.  

Aplikacja-PanParagon-ekran-startowy

“STRONA GŁÓWNA” to natomiast przycisk szybkiego powrotu do ekranu startowego, jeśli zagłębimy się w zakamarki aplikacji. 

Szybkie filtrowanie ważnych paragonów

Najwięcej jednak nowości czeka na nas w zakładce “PARAGONY”. Znajdziecie tutaj odświeżony wygląd listy paragonów, który jest teraz znacznie lżejszy dla oka, a każdy dowód zakupu zawiera informacje o sklepie wraz z ceną. Wizualnie zaktualizowaliśmy także przycisk “DODAJ PARAGON”. Wygląd paragonów przedstawia się następująco:  

Aplikacja-PanParagon-lista-paragonow

Jeśli chcecie, to jest również możliwość dodania zdjęcia produktu do konkretnego paragonu. Dzięki temu będziecie pewni, że reklamujecie lub zwracacie odpowiednią rzecz 🙂

Najważniejsze jest jednak jeszcze przed nami 😊 Nowa aktualizacja przyniosła nam możliwość oznaczenia danego paragonu gwiazdką i wyfiltrowania go jako „ważny”! Z ankiety skierowanej do naszych użytkowników dowiedzieliśmy się, że aż 41 proc, badanych chciałoby wprowadzić taką funkcję do aplikacji PanParagon. Zmiana ta, to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby.  

Jak to dokładnie działa? Zobaczcie sami:  

 1. Wchodzimy w zakładkę “PARAGONY”. 
 1. Ukazuje nam się lista dodanych paragonów. Klikając w GWIAZDKĘ dany dowód zakupu dodajemy DO ULUBIONYCH. 
 1. Na górze ekranu znajduje się opcja “POKAŻ WYRÓŻNIONE PARAGONY”. Po kliknięciu w nią mamy wgląd do wszystkich ważnych dowodów zakupu.  

Aplikacja-PanParagon-wyroznione-paragony

Dodatkowo, po kliknięciu w konkretny paragon zostaniemy przeniesieni do widoku z datą gwarancji:  

Aplikacja-PanParagon-informacja-o-dacie-gwarancji

Czy jest coś jeszcze, czym możemy Was zaskoczyć? Oczywiście, że TAK!  

E-paragony w aplikacji PanParagon

Jesienią 2023 w Polsce nastąpi paragonowa rewolucja 😊 W sklepach pojawi się możliwość przyjmowania paragonów elektronicznych zamiast papierowych. Wszystkie e-paragony będziecie mogli przechowywać od razu w aplikacji PanParagon, która jest już technicznie zintegrowana z nowym systemem. Wystarczy, że przy kasach okażemy indywidualny identyfikator, który znajdziemy w PanuParagonie i… gotowe! E-paragon od razu pojawi się na liście dowodów zakupu oraz w ewidencji wydatków.  

Więcej o e-paragonach opowiemy jesienią.  My się nie możemy doczekać. A Wy?  

Jeśli już teraz chcecie wiedzieć więcej o e-paragonach, to zajrzyjcie TUTAJ.  

O tym, dlaczego nasza aplikacja to najlepszy wybór do przechowywania paragonów i e-paragonów pisaliśmy TUTAJ  

Przeczytaj

 • Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

  Dwie niedziele handlowe w miesiącu? Nowy projekt ustawy w Sejmie 

 • Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

  Wakacje składkowe. Ratunek dla polskich przedsiębiorców? 

 • Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

  Program “Mieszkanie na start” – oto co powinieneś o nim wiedzieć  

PanParagon:
najlepsza aplikacja
do przechowywania paragonów
i wyszukiwania promocji