Lifestyle

Cześć, tu PanParagon

Jestem darmową aplikacją do przechowywania paragonów i kontroli domowego budżetu. Świetnie znam się na oszczędzaniu, dbaniu o Twój portfel (by był wypchany pieniędzmi, nie zbędnymi kwitkami) i zakupach. Co znajdziesz na moim blogu?

1. Najważniejsze informacje na tematy związane z zakupami i wydatkami.

2. Porady ekspertów dotyczące oszczędzania

3. Wywiady z ciekawymi osobami

Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:

  • nie spamuję – maile wysyłam najwyżej 2 razy w miesiącu
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż 😉 Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.

Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj 🙂 Jeśli jest jakiś temat, który szczególnie Cię interesuje, daj znać – o ile będzie to możliwe, stworzę artykuł specjalnie na Twoją prośbę. To co, gotowy na wspólną przygodę?

 

Pobierz za darmo

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.