Funkcje aplikacji

Klik i… lista zakupów z przepisu gotowa!

Wakacje trwają w najlepsze, ale PanParagon nie zwalnia tempa. W najnowszej wersji aplikacji pojawiła się kolejna NOWOŚĆ! Od teraz w PanuParagonie można dodawać listy zakupowe z przepisów. Jak wygląda taka lista zakupów i jak ją pobrać? Odpowiedzi poniżej. 😉

Co dobrego by dziś ugotować?

Nawet najlepsi kucharze czasem zastanawiają się, co przygotować na obiad i szukają pomysłów na nowe dania w internecie. Też tak robisz? 😉 PanParagon ma więc dla Ciebie bardzo proste i niezwykle wygodne rozwiązanie – listy zakupowe z przepisów. Od teraz skompletowanie listy składników na przepyszne potrawy to łatwizna. Zrób to w 3 krokach.

  1. Znajdź przepis na jednej z tych stron: kwestiasmaku.pl, mojewypieki.com lub przepisy.pl.
  2. Skopiuj link do wybranego przepisu i wklej go w PanuParagonie.
  3. Zatwierdź swój wybór.
lista zakupów z przepisu
Dodawanie listy zakupowej z przepisu – widok na Android

Klik i… gotowe!

Po wybraniu dania, PanParagon szybciutko przyjrzy się potrzebnym składnikom i utworzy dla Ciebie listę zakupów z wybranego przez Ciebie przepisu. Nazwa listy automatycznie zmieni się na nazwę potrawy, którą chcesz przygotować. Natomiast produkty będą na niej wypisane razem z informacją o tym, ile dokładnie jest ich potrzebnych, by wszystko super smakowało.

Lista zakupów z przepisu - widok na Android
Lista zakupów z przepisu – widok na Android

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat list zakupowych w PanuParagonie, przeczytaj ten artykuł. Będziemy też wdzięczni, jeśli dasz nam znać, z jakich innych stron chciałbyś pobierać przepisy i tworzyć z nich listy w naszej aplikacji.

 

Pobierz za darmo

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.