Funkcje aplikacji

Klik i… lista zakupów z przepisu gotowa!

Wakacje trwają w najlepsze, ale PanParagon nie zwalnia tempa. W najnowszej wersji aplikacji pojawiła się kolejna NOWOŚĆ! Od teraz w PanuParagonie można dodawać listy zakupowe z przepisów. Jak wygląda taka lista zakupów i jak ją pobrać? Odpowiedzi poniżej. 😉

Co dobrego by dziś ugotować?

Nawet najlepsi kucharze czasem zastanawiają się, co przygotować na obiad i szukają pomysłów na nowe dania w internecie. Też tak robisz? 😉 PanParagon ma więc dla Ciebie bardzo proste i niezwykle wygodne rozwiązanie – listy zakupowe z przepisów. Od teraz skompletowanie listy składników na przepyszne potrawy to łatwizna. Zrób to w 3 krokach.

  1. Znajdź przepis na jednej z tych stron: kwestiasmaku.pl, mojewypieki.com lub przepisy.pl.
  2. Skopiuj link do wybranego przepisu i wklej go w PanuParagonie.
  3. Zatwierdź swój wybór.
lista zakupów z przepisu
Dodawanie listy zakupowej z przepisu – widok na Android

Klik i… gotowe!

Po wybraniu dania, PanParagon szybciutko przyjrzy się potrzebnym składnikom i utworzy dla Ciebie listę zakupów z wybranego przez Ciebie przepisu. Nazwa listy automatycznie zmieni się na nazwę potrawy, którą chcesz przygotować. Natomiast produkty będą na niej wypisane razem z informacją o tym, ile dokładnie jest ich potrzebnych, by wszystko super smakowało.

Lista zakupów z przepisu - widok na Android
Lista zakupów z przepisu – widok na Android

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat list zakupowych w PanuParagonie, przeczytaj ten artykuł. Będziemy też wdzięczni, jeśli dasz nam znać, z jakich innych stron chciałbyś pobierać przepisy i tworzyć z nich listy w naszej aplikacji.

 

Pobierz za darmo

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close