Twoje wydatki

Whirlpool VIP Outlet – sposób na tani sprzęt AGD

Urządzasz kuchnię? Chcesz kupić tani sprzęt AGD i odświeżyć coś w domu? A może właśnie rozkręcasz biznes gastronomiczny i potrzebujesz profesjonalnych urządzeń w atrakcyjnych cenach? Świetnie się składa, bo PanParagon niedawno połączył siły z Whirlpool VIP Outlet! Co to oznacza dla Ciebie? Spieszymy z odpowiedzią! 🙂

Wyjątkowo niskie ceny

Tak tanio jeszcze nie było! 😉 Kupując z PanemParagonem w Whirlpool VIP Outlet możesz zaoszczędzić nawet do 46%. W ofercie skierowanej wyłącznie do użytkowników PanaParagona znajdziesz nie tylko tani sprzęt AGD, ale też klimatyzatory i urządzenia profesjonalne.

tani sprzęt AGD

Dodatkowe bonusy

Niskie ceny to nie jedyne korzyści dla Ciebie. Robiąc zakupy z PanemParagonem w Whirlpool VIP Outlet, zyskasz:

  • zniżkę do -50% na ubezpieczenie sprzętu w PanuParagonie ze specjalnym kodem rabatowym,
  • transport na terenie całego kraju gratis,
  • dostawę w ciągu 3 dni roboczych,
  • darmowe wniesienie zamówionego sprzętu,
  • darmowe odebranie i utylizację starego urządzenia,
  • brak ograniczeń ilościowych zamawianego sprzętu.

Niespodzianka

Sprzęt AGD warto jest dodatkowo ubezpieczyć, by nie przysparzać sobie niepotrzebnych zmartwień w nagłych sytuacjach losowych. Zajrzyj więc do kuponów i gazetek promocyjnych w naszej aplikacji, odbierz specjalny kod rabatowy i skorzystaj ze zniżki aż do -50% na ubezpieczenie sprzętu elektronicznego.

Takie promocje nie trafiają się często! Jeśli więc na Twoim telefonie nie ma jeszcze PanaParagona, zainstaluj naszą aplikację, otwórz zakładkę „Kupony i okazje” lub „Gazetki” i skorzystaj ze zniżek w Whirpool VIP Outlet.


Pobierz darmową aplikację PanParagon

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.