Funkcje aplikacji

Tego lepiej nie jeść! Ostrzeżenia dotyczące żywności w PanuParagonie

Pałeczki Salmonella Enteritidis na skorupkach jajek albo gluten w produktach bezglutenowych to poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Często jednak zdarza się, że niebezpieczna żywność trafia do sklepów, a stamtąd do domów konsumentów. Jak więc mieć pewność, że nasze zakupy są bezpieczne? Z pomocą przychodzą ostrzeżenia dotyczące żywności dostępne w PanuParagonie. Zobacz, jak je znaleźć.

Jedno kliknięcie

Sprawa jest niezwykle ważna, bo dotyczy bezpieczeństwa wszystkich konsumentów. Dotarcie do informacji o produktach wycofanych ze sprzedaży (np. z powodu możliwej obecności szkła) musi więc być szybkie i proste. Tak też jest w PanuParagonie. Trzeba tylko uruchomić aplikację i kliknąć „Ostrzeżenia” na ekranie startowym.

ostrzeżenia dotyczące żywności
Ostrzeżenia dotyczące żywności w aplikacji PanParagon – widok na Android

Po wybraniu tej funkcji, wyświetli się strona, na której dostępne są aktualne ostrzeżenia dotyczące żywności. Wystarczy więc zaledwie jedno kliknięcie, by być na bieżąco z ważnymi komunikatami.

Włącz powiadomienia

Aby mieć pewność, że do Twojej kuchni nie trafią niebezpieczne produkty, które mogą zaszkodzić Tobie i Twoim bliskim, włącz powiadomienia w aplikacji. Dzięki temu PanParagon będzie mógł poinformować Cię, kiedy na którymś z Twoich paragonów odnajdzie potencjalnie niebezpieczny zakup.

Jak to zrobić?

Aby otrzymywać ostrzeżenia dotyczące żywności, przejdź do ustawień aplikacji, a następnie aktywuj wszystkie „suwaki”.

ustawienia dotyczące powiadomień
Zmiana ustawień dotyczących powiadomień – widok na Android

Aby mieć pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja, zajrzyj także do ustawień telefonu i sprawdź, czy tam również powiadomienia z PanaParagona są włączone.

A jeśli jeszcze nie korzystasz z naszej aplikacji, pobierz ją za darmo i zadbaj nie tylko o swój budżet, ale także o bezpieczeństwo.

 

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.