Funkcje aplikacji

PanParagon – 5 funkcji, które ułatwią Ci życie

Darmowa aplikacja PanParagon porządkuje Twoje paragony i ułatwia zakupy. To jednak nie wszystko! W tym artykule przedstawiamy 5 funkcji, dzięki którym korzystanie z aplikacji jest jeszcze łatwiejsze. Sprawdź, o czym mowa!

#1 Edycja dolnego paska

Częściej analizujesz statystyki wydatków czy przeglądasz gazetki i tworzysz listy zakupów? W zależności od tego, których funkcji używasz na co dzień, a których nieco rzadziej, możesz dostosować nawigację na dolnym pasku do swoich potrzeb. Dzięki temu uzyskasz szybszy dostęp do potrzebnych Ci rzeczy.

Aby zmienić kolejność funkcji na pasku dolnym, kliknij w menu (3 poziome paski) widoczne w lewym, górnym rogu, wybierz „Ustawienia”, a następnie „Dostosuj kolejność elementów na dolnym pasku” i ustaw kolejność funkcji. Zobacz krótki tutorial przedstawiający, jak wprowadzić te zmiany.

Zmiana kolejności elementów na dolnym pasku – widok na Android

#2 Wydruk i udostępnianie paragonów

Paragony często blakną lub giną. Właśnie dlatego PanParagon pomaga je bezpiecznie przechować. Czasami jednak pojawia się potrzeba wydrukowania lub udostępnienia komuś rachunku. Co zrobić w takiej sytuacji?

Przejdź do listy Twoich paragonów, otwórz ten, który chcesz wydrukować lub udostępnić, a następnie wybierz odpowiednią opcję spośród ikon widocznych w prawym, górnym rogu.

PanParagon: wydruk i udostępnianie paragonów - widok na Android
Wydruk i udostępnianie paragonów – widok na Android

#3 Dodawanie paragonów i faktur w PDF

Jeśli robisz zakupy online i dowody zakupów otrzymujesz w wersji elektronicznej, nadal możesz je dodać do PanaParagona. Wystarczy, że zapiszesz paragon lub fakturę jako plik PDF na telefonie, wybierzesz w aplikacji opcję „Dodaj paragon”, a następnie zamiast robić zdjęcie paragonu, wgrasz plik PDF z galerii lub innego folderu w Twoim telefonie.

PanParagon: Dodawanie paragonów i faktur w PDF - widok na Android
Dodawanie paragonów i faktur w PDF – widok na Android

#4 Wybór ulubionych gazetek

W PanuParagonie dostępne są elektroniczne gazetki zawierające aktualne promocje obowiązujące w znanych i lubianych dyskontach, hipermarketach, drogeriach, marketach budowlanych oraz sklepach ze sprzętem AGD i RTV. Jeśli jednak interesują Cię oferty tylko wybranych sklepów, możesz dodać ich gazetki do ulubionych. Będą się one wtedy wyświetlać na górze listy, co ułatwi dostęp do nich.

Jak dodać gazetkę do ulubionych? Wybierz z listy sklep, który Cię interesuje, a następnie kliknij w serduszko widoczne w prawym, górnym rogu.

PanParagon: dodawanie gazetki do ulubionych - widok na Android
Dodawanie gazetki do ulubionych – widok na Android

#5 Dodawanie produktów do listy zakupów bezpośrednio z gazetki

W PanuParagonie masz wiele możliwości dodawania produktów do listy zakupów. Jedną z nich jest dodanie ich bezpośrednio z gazetki. Aby to zrobić, otwórz gazetkę z ofertą sklepu, w którym planujesz zakupy, a następnie kliknij w plus widoczny przy interesującym Cię produkcie, wybierz listę zakupów, na której chcesz zapisać produkt i zatwerdź swój wybór.

PanParagon: Dodawanie produktów z gazetki do listy zakupowej - widok na Android
Dodawanie produktów z gazetki do listy zakupowej – widok na Android

Opcja ta jest dostępna dla wybranych gazetek (m.in. Biedronka, Lidl, Aldi).

O pozostałych sposobach dodawania produktów do list zakupów przeczytasz w tych artykułach:

 

Pobierz za darmo

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.