Lifestyle

Przeglądaj gazetki promocyjne i wygrywaj nagrody! Konkurs w aplikacji PanParagon

Chcesz zdobyć dodatkowe 100 zł na dowolne zakupy? Z aplikacja PanParagon to możliwe każdego tygodnia! Wystarczy przeglądać gazetki promocyjne i wziąć udział w prostym zadaniu konkursowym. Co poniedziałek wyłaniamy jednego zwycięzcę, a  konkurs promocyjny trwa cały 2023 rok. Co zrobić, by wygrać?

PanParagon to aplikacja do oszczędzania, w której oprócz przechowywania paragonów w formie elektronicznej można między innymi przeglądać gazetki promocyjne największych sieci handlowych w Polsce. W związku z szalejącą inflacją i drożyzną na sklepowych półkach postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania są wirtualne karty przedpłacone o wartości 100 zł. W ten sposób chcemy nie tylko wspomóc naszych użytkowników pieniężnie, ale też nauczyć ich nawyków, które pomogą w codziennym oszczędzaniu – wyjaśnia Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.   

Jakie są dokładnie zasady naszego konkursu promocyjnego?

Trzy pytania ukryte w gazetkach

Formuła konkursu jest banalnie prosta. W gazetkach promocyjnych Lidla, Biedronki oraz Kauflandu ukryliśmy łącznie trzy pytania. Wystarczy odpowiedzi na nie wysłać mailowo na adres: konkurs@panparagon.pl. Każdego tygodnia wyłaniamy jedną osobę, która udzieliła najbardziej kreatywną odpowiedź!

– Chcemy w ten sposób nauczyć naszych użytkowników aktywnego i regularnego oszczędzania poprzez przeglądanie gazetek oraz wyszukiwanie najlepszych propozycji promocyjnych produktów, które systematycznie pojawiają się na naszej liście zakupów. Dzięki takim działaniom realnie wpływamy na odkładanie pieniędzy i minimalizujemy straty inflacyjne – dodaje Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon. 

Jest o co walczyć. Co tydzień można wgrać wirtualną kartę Sodexo o wartości 100 zł, którą można wykorzystać w dowolnym sklepie, na dowolny cel.

Konkurs wystartował 23 stycznia i ma trwać do końca 2023 roku!

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie konkursowej: https://panparagon.pl/konkurs-gazetkowy/

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia 😊

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close