Lifestyle

Jak wybrać prezent na Dzień Dziecka?

Mówi się, że małe dzieci, to mały kłopot, a duże dzieci to duży kłopot. Masz wrażenie, że to powiedzenie jest szczególnie prawdziwe teraz – kiedy chcesz kupić prezent na Dzień Dziecka? Skorzystaj więc z poniższych porad PanaParagona. Dzięki nim nie tylko wybierzesz trafiony prezent, ale też zadbasz o swój budżet – na wszystkie zaproponowane prezenty znajdziesz kupony w naszej aplikacji. Win-win! 😉

Dla najmłodszych

Wydawać by się mogło, że wybór prezentu dla kilku- lub kilkunastomiesięcznego dziecka to pikuś. Przecież na rynku jest dostępnych tyyyle rzeczy – ubranka, maskotki, książeczki, najróżniejsze zabawki… Właśnie ta mnogość opcji może przyprawić o zawroty głowy. No bo co będzie najlepszym wyborem? Co się przyda, a co przestanie być interesujące już po kilku dniach? Wszystko oczywiście zależy od dziecka. Istnieje jednak kilka kryteriów, których spełnienie zwiększa szanse na zakup trafionego prezentu.

Najważniejszym z nich jest wielofunkcyjność. Jeśli chcesz, by prezent od Ciebie był interesujący przez długi czas, wybierz zabawki, które wraz z upływem kolejnych miesięcy, będą odkrywać przed dzieckiem nowe możliwości. Świetnymi przykładami będą kolorowe, drewniane klocki lub figurki zwierząt. Na początku zainteresują malucha swoimi kształtami i barwami. Potem pomogą w nauce nowych słów i poznawaniu otoczenia, a kiedy to będzie już opanowane, doskonale sprawdzą się do tworzenia fantazyjnych budowli i rozwijania kreatywności od najmłodszych lat.

Dla nastolatków

Jeśli chodzi o nastolatków, to zazwyczaj sami dzielą się tym, jaki prezent na Dzień Dziecka chcieliby otrzymać. Choć to znaczne ułatwienie, często okazuje się, że wymarzone upominki są dość kosztowne. Wtedy z pomocą przychodzi PanParagon. W naszej aplikacji znajdziesz zakładkę „Kupony i okazje”, a w niej zniżki na najróżniejsze produkty. Zajrzyj tam i zrób zakupy w korzystnej cenie, niezależnie od tego, czy Twoje dziecko marzy o hulajnodze elektrycznej, nowych, markowych butach czy kultowej planszówce.

Kupony dostępne w aplikacji PanParagon
Kupony dostępne w aplikacji PanParagon

Dla dużych dzieci

Mimo tego, że wyfrunęły już z gniazda, dorosłe dzieci to także dzieci. 😉 Nic więc dziwnego, że rodzice chcą sprezentować im coś 1 czerwca. Często zdarza się jednak, że dorośli pytani o prezent dla siebie, mają spory problem ze wskazaniem tego, co sprawiłoby im radość. W takich sytuacjach PanParagon poleca przyjęcie jednej z poniższych strategii.

Coś praktycznego do domu – np. blender, który ułatwi przygotowywanie zdrowych koktajli do pracy lub grill elektryczny, aby mieć możliwość odkrycia nowych umiejętności kulinarnych. Obdarowywani tego typu prezentami często nie zdają sobie sprawy z tego, ile korzyści może przynieść nawet niewielki sprzęt czy gadżet. Dopiero po otrzymaniu upominku i wypróbowaniu go, zastanawiają się, dlaczego sami nie wpadli na ten pomysł wcześniej.

Coś relaksującego – np. książka ulubionego autora lub zestaw do kaligrafii. Tego typu prezenty wcale nie muszą być związane z hobby czy pasją dziecka. Możliwość zrobienia czegoś po raz pierwszy lub zdobycia nowych umiejętności stanowią dodatkową wartość prezentu i mogą sprawić ogromną radość.

Wiesz już, jaki prezent na Dzień Dziecka kupisz w tym roku? Zainstaluj więc aplikację PanParagon i zrób zakupy w korzystnej cenie. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na sprzęt elektroniczny, kilkoma kliknięciami w naszej aplikacji możesz też wykupić ubezpieczenie. I to na bardzo korzystnych warunkach!


Pobierz darmową aplikację PanParagon

Dodaj komentarz


Typ urządzenia
ANULUJ
close

Zamknij okno

close

Cześć, tu PanParagon!

Widzę, że zainteresował Cię mój artykuł. Mam dla Ciebie fajną propozycję: zostaw mi swojego maila, a ja od czasu do czasu podeślę Ci do przeczytania super ciekawe newsy. Możesz mi zaufać – trzymam się trzech żelaznych zasad:
  • nie spamuję – maile wysyłam nie częściej niż 2 razy w miesiącu,
  • nie zanudzam – artykuły, które otrzymasz, z pewnością Cię zainteresują,
  • nie sprzedaję – przykro mi, nie mam nic na sprzedaż ;) Moja aplikacja do kontroli wydatków jest całkowicie darmowa, newsy, artykuły i raporty o zwyczajach zakupowych Polaków, które tu znajdziesz – również.
  Po prostu chwytaj, czytaj i korzystaj! :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku świadczeniu usług drogą elektroniczną od Mr Receipt Sp. z o.o. ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań. Pamiętaj, żeby przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowę w naszej Polityce Prywatności.